Під час виконання першого модуля я дізналась про програму
Intel “Шлях до успіху», її основні складові, про курс
“Комп'ютерні технології і підприємництво”, правила роботи в ньому та
зарахування модулів і сертифікацію.Виконуючи завдання з картою де потрібно було поставити мітку ,дізналася і про інших
учасників навчання . Виконуючи завдання 4 пригадала шкільні роки .Проблема яка виникла під час виконання першого модуля це завдання Рефлексія , тому що на дошці я не змогла залишити інформацію, але як згодом виявилося програма в якій я виконувала завдання не коректно працювала.
У другому модулі навчилась створювати власний профіль
Е-посібника та працювати з файлом профілю , а саме збереження, внесення змін. Виконуючи завдання точно по інструкції , виникали труднощі( а саме по збереженню файлів, але ж працюючи з інтернетом я роблю це кожен день , а тут....).
Цікавою для мене виявилася ідея про продаж книжок і канцтоварів.
Модуль 3 мені допоміг більш вправно працювати з блогом а саме: створювати нові сторінки, посилання та їх редагувати .
Цікавою для мене виявилася ідея про продаж книжок і канцтоварів.
Модуль 3 мені допоміг більш вправно працювати з блогом а саме: створювати нові сторінки, посилання та їх редагувати .
Ви молодець. Не хвилюйтеся. У мене були аналогічні проблеми. Дуже цікава бізнес-ідея. Творчого натхнення.
ВідповістиВидалити