середа, 18 вересня 2013 р.

Модуль 3 . Початок навчання в дистанційному курсі.

  Під час виконання першого модуля я дізналась про програму Intel “Шлях до успіху», її основні складові, про курс “Комп'ютерні технології і підприємництво”, правила роботи в ньому та зарахування модулів і сертифікацію.Виконуючи завдання з картою де потрібно було поставити мітку ,дізналася і   про інших учасників навчання .  Виконуючи завдання 4 пригадала шкільні роки .Проблема яка виникла під час виконання  першого модуля це завдання Рефлексія , тому що на дошці   я не змогла залишити  інформацію, але як згодом виявилося програма в якій я виконувала завдання не коректно працювала.
У другому  модулі навчилась   створювати власний профіль Е-посібника та працювати з файлом профілю , а саме збереження, внесення змін. Виконуючи завдання точно  по інструкції , виникали труднощі( а саме по збереженню  файлів, але  ж працюючи з інтернетом я роблю це кожен день , а тут....).
Цікавою для мене виявилася ідея  про продаж книжок і канцтоварів.
Модуль 3 мені допоміг більш вправно працювати з блогом а саме: створювати нові сторінки, посилання та  їх редагувати .

1 коментар:

  1. Ви молодець. Не хвилюйтеся. У мене були аналогічні проблеми. Дуже цікава бізнес-ідея. Творчого натхнення.

    ВідповістиВидалити