Ну ось і закінчилося навчання. Навчання яке вимагало дуже багато часу. Насправді вже тепер можна сказати ,що всі завдання були не важкі , тому що з більшістю завдань ми стикаємося кожного дня при роботі .Проте у цьому курсі я ознайомилася з новими сервісами які є дуже цікаві і корисні у роботі . У цьому модулі дуже цікаве завдання стосовно критики інтернет ресурсів. Саме завдяки цьому завданні, тепер, можна оцінити правдивісь того чи іншого сайту.
Чи готова розпочати навчання учнів за курсом "Підприємництво"- не зовсім залежить від мене. Але якщо б була нагода то напевно в наступному році. А взагалі ще потрібно дуже і дуже багато працювати над цим курсом. Закріпити знання які було отримано під час проходження цого навчання.
Чи готова розпочати навчання учнів за курсом "Підприємництво"- не зовсім залежить від мене. Але якщо б була нагода то напевно в наступному році. А взагалі ще потрібно дуже і дуже багато працювати над цим курсом. Закріпити знання які було отримано під час проходження цого навчання.