середа, 2 жовтня 2013 р.

Модуль 7

Ну ось і закінчилося навчання. Навчання яке вимагало дуже багато часу. Насправді вже тепер можна сказати ,що  всі завдання були не важкі , тому що з  більшістю завдань ми стикаємося кожного дня при роботі .Проте у цьому курсі я ознайомилася з новими сервісами  які є дуже цікаві і корисні у роботі . У цьому модулі дуже цікаве завдання стосовно  критики інтернет ресурсів. Саме завдяки цьому завданні, тепер, можна оцінити правдивісь того чи іншого сайту.
Чи готова розпочати  навчання учнів за курсом "Підприємництво"- не зовсім залежить від мене. Але якщо б була нагода то напевно в наступному році. А  взагалі ще потрібно дуже і дуже багато працювати  над цим курсом. Закріпити знання які було отримано під час проходження цого навчання.

Модуль 6

6 Модуль це один із найоб'ємніших модулів  усьго курсу який забрав дуже багато часу .  Коли я прочитала що завдання про створення презентації  не обов'язкове то у мене відкрилось друге дихання. Під час виконання цього модуля я дізналась які бувають витрати підприємств. Навчилась розраховувати за допомогою електронних таблиць: одноразові витрати,постійні щомісячні витрати , сукупні початкові витрати та будувати діаграму сукупних початкових витрат . Для мене  це завдання виявилося корисним тому що я навчилась працювати із програмою EXEL до якої ми часто звертаємось при роботі у школі.