середа, 2 жовтня 2013 р.

Модуль 6

6 Модуль це один із найоб'ємніших модулів  усьго курсу який забрав дуже багато часу .  Коли я прочитала що завдання про створення презентації  не обов'язкове то у мене відкрилось друге дихання. Під час виконання цього модуля я дізналась які бувають витрати підприємств. Навчилась розраховувати за допомогою електронних таблиць: одноразові витрати,постійні щомісячні витрати , сукупні початкові витрати та будувати діаграму сукупних початкових витрат . Для мене  це завдання виявилося корисним тому що я навчилась працювати із програмою EXEL до якої ми часто звертаємось при роботі у школі.

1 коментар:

  1. Мені було важко створювати таблички. Не хотіли об'єднуватись колонки. Презентацію створила. В цілому все сподобалось.

    ВідповістиВидалити