6 Модуль це один із найоб'ємніших модулів усьго курсу який забрав дуже багато часу . Коли я прочитала що завдання про створення презентації не обов'язкове то у мене відкрилось друге дихання. Під час виконання цього модуля я дізналась які бувають витрати підприємств. Навчилась розраховувати за допомогою електронних таблиць: одноразові витрати,постійні щомісячні витрати , сукупні початкові витрати та будувати діаграму сукупних початкових витрат . Для мене це завдання виявилося корисним тому що я навчилась працювати із програмою EXEL до якої ми часто звертаємось при роботі у школі.
Мені було важко створювати таблички. Не хотіли об'єднуватись колонки. Презентацію створила. В цілому все сподобалось.
ВідповістиВидалити