середа, 2 жовтня 2013 р.

Модуль 7

Ну ось і закінчилося навчання. Навчання яке вимагало дуже багато часу. Насправді вже тепер можна сказати ,що  всі завдання були не важкі , тому що з  більшістю завдань ми стикаємося кожного дня при роботі .Проте у цьому курсі я ознайомилася з новими сервісами  які є дуже цікаві і корисні у роботі . У цьому модулі дуже цікаве завдання стосовно  критики інтернет ресурсів. Саме завдяки цьому завданні, тепер, можна оцінити правдивісь того чи іншого сайту.
Чи готова розпочати  навчання учнів за курсом "Підприємництво"- не зовсім залежить від мене. Але якщо б була нагода то напевно в наступному році. А  взагалі ще потрібно дуже і дуже багато працювати  над цим курсом. Закріпити знання які було отримано під час проходження цого навчання.

4 коментарі:

  1. Багато треба перечитати, щоб зрозуміти завдання. Для дітей мабуть важкувато.

    ВідповістиВидалити
  2. Багато треба перечитати, щоб зрозуміти завдання. Для дітей мабуть важкувато.

    ВідповістиВидалити
  3. Я вважаю, що такі курси в сучасній школі треба проводити під час практик, щоб учні могли повністю посвятити час цікавим проблемам.

    ВідповістиВидалити
  4. Згідна з тим, що для дітей цей курс буде важким.

    ВідповістиВидалити