Ну ось і закінчилося навчання. Навчання яке вимагало дуже багато часу. Насправді вже тепер можна сказати ,що всі завдання були не важкі , тому що з більшістю завдань ми стикаємося кожного дня при роботі .Проте у цьому курсі я ознайомилася з новими сервісами які є дуже цікаві і корисні у роботі . У цьому модулі дуже цікаве завдання стосовно критики інтернет ресурсів. Саме завдяки цьому завданні, тепер, можна оцінити правдивісь того чи іншого сайту.
Чи готова розпочати навчання учнів за курсом "Підприємництво"- не зовсім залежить від мене. Але якщо б була нагода то напевно в наступному році. А взагалі ще потрібно дуже і дуже багато працювати над цим курсом. Закріпити знання які було отримано під час проходження цого навчання.
Чи готова розпочати навчання учнів за курсом "Підприємництво"- не зовсім залежить від мене. Але якщо б була нагода то напевно в наступному році. А взагалі ще потрібно дуже і дуже багато працювати над цим курсом. Закріпити знання які було отримано під час проходження цого навчання.
Багато треба перечитати, щоб зрозуміти завдання. Для дітей мабуть важкувато.
ВідповістиВидалитиБагато треба перечитати, щоб зрозуміти завдання. Для дітей мабуть важкувато.
ВідповістиВидалитиЯ вважаю, що такі курси в сучасній школі треба проводити під час практик, щоб учні могли повністю посвятити час цікавим проблемам.
ВідповістиВидалитиЗгідна з тим, що для дітей цей курс буде важким.
ВідповістиВидалити